Jak objednat čištění?

Je to jednoduché, službu lze objednat prostřednictvím objednávacího formuláře. Službu vyčištění filtru pevných částic lze objednat prostřednictvím tohoto rozhraní. Zásilku vyzvedneme ve Vaší provozovně, filtr pevných částic vyčistíme a dovezeme Vám ho zpět.

Službu prozatím nabízíme pouze našim zákazníkům − autoservisům a jejich zákazníkům.

Objednat čištění

Výhody čištění

Nezanesený filtr pevných částic nesnižuje výkon vozu, motor funguje správně a zbytečně se nezvyšuje spotřebu paliva. Díky čistému filtru pevných částic se do ovzduší neuvolňují mikro saze nebo popílky a životní prostředí není zbytečně zatěžováno. S čistým filtrem pevných částic nebude problém s vozidlem při emisní kontrole.

Popis čištění

Filtr pevných částic je nejprve zbaven čidel a je provedena vstupní vizuální a endoskopická kontrola, poté je umístěn a zafixován v čistícím boxu. Filtr pevných částic je tlakovou hadicí připojen k čistícímu okruhu stroje. Po spuštění stroj provede sérii čistících cyklů. Řízeně se proplachuje čistícím roztokem a vodou. Po dokončení proplachu se filtr pevných částic vysouší. Celý proces čištění bez přípravných prací, trvá zhruba hodinu. Systém čištění je automatizovaný, dochází k odstranění pevných částic, sazí a olejových frakcí.

Čistíme všechny typu filtrů pevných částic DPF, FAP, SCR a katalyzátory pro osobní a nákladní automobily.

Zákaznická linka

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

569 333 130